Ankara'da bu hafta hangi filmler var?  Ankara'da faaliyet gösteren sinema salonları ve film seansları:
ARCADIUM

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:00

Astral Seyahat 11:00 - 13:00 - 15:10 - 17:20 - 19:30 - 21:40- C&C.tesi 00:00

Aykut Enişte 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15- C&C.tesi 00:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 10:50 - 12:50 - 15:00 - 17:10 - 19:20 - 21:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 20:30- C&C.tesi 22:40

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 20:30- C&C.tesi 23:45

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 10:30 - 12:30 - 14:30 - 16:30 - 18:30

AVŞAR (METROPOL)

Aladdin Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Astral Seyahat 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:30

Aykut Enişte 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Düzenbazlar 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:30

AVŞAR OPTİMUM ANKARA

Aladdin Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Astral Seyahat 17:45 - 19:45 - 21:45

Aykut Enişte 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:45

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:25 - 19:35 - 21:45

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 11:00 - 13:30 - 16:10 - 18:55 - 21:45

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 10:45 - 12:30 - 14:15 - 16:00

BÜYÜLÜ FENER (BAHÇELİEVLER)

Aladdin 3D 11:30 - 14:10

Düzenbazlar 12:20 - 14:30 - 16:40 - 18:50 - 21:00

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 16:50 - 19:30

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 12:45 - 15:30 - 18:15 - 21:00

Güvercin Hırsızları 11:30 - 15:20 - 19:10

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 12:30 - 15:10 - 17:50 - 20:30

Ma 12:10 - 14:20 - 16:30 - 18:40 - 20:50

Sınır 13:10 - 17:00 - 20:50

X-men: Dark Phoenix 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

BÜYÜLÜ FENER (KIZILAY)

Aladdin 12:20 - 15:00

Aykut Enişte 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Düzenbazlar 12:30 - 14:40 - 16:50 - 19:00 - 21:10

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30 - 21:30

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 12:45 - 15:30 - 18:15 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 11:45 - 14:30 - 17:15 - 20:00

Gün Batımı 21:00

Güvercin Hırsızları 13:20 - 17:10

Güvercin Hırsızları 19:30

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 12:30 - 15:10 - 17:50 - 20:30

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:30 - 14:10 - 16:50 - 19:30

Ma 12:20 - 14:30 - 16:40 - 18:50 - 21:00

Onun Filmi 17:40 - 21:10

Sınır 11:10 - 15:00 - 18:50

X-men: Dark Phoenix 3D 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

X-men: Dark Phoenix 3D 12:45 - 15:15 - 17:45 - 20:15

CINEFORA (ANKARA)

Aladdin Dub 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:15

Avengers: Endgame Dub 17:15 - 20:30

Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Pokémon Dedektif Pikachu Dub 11:15 - 13:15 - 15:15

CINEMA PINK (FORUM ANKARA)

Aladdin Dub 11:00 - 13:30 - 16:15 - 19:00 - 21:45

Astral Seyahat 16:45 - 19:00 - 21:30

Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:30 - 15:00 - 17:15

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 20:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 12:00 - 15:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 18:00 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 11:00 - 14:00

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00

CINEMARINE (TAURUS)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 11:30 - 13:30 - 15:30

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:15

Aladdin 3D 19:00 - 21:45

Astral Seyahat 12:15 - 14:30 - 16:45 - 19:00 - 21:15

Avengers: Endgame Dub 3D 17:30 - 21:00

Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

Düzenbazlar 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:30 - 13:45 - 16:00 - 18:15 - 20:30

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 12:00 - 14:45

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 17:30 - 20:15

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 11:00 - 13:30 - 16:15

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 19:00 - 21:45

Kuklalı Köşk: Hırsız Var 11:00 - 13:00 - 15:00

Ma 12:30 - 14:45 - 17:00 - 19:15 - 21:30

Pokémon Dedektif Pikachu Dub 3D 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00

The Dark 17:00 - 19:15 - 21:30

X-men: Dark Phoenix Dub 3D 11:30 - 13:45 - 16:00

X-men: Dark Phoenix 3D 18:15 - 20:30

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:30 - 13:30 - 15:30

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:30 - 13:30 - 15:30 - 17:30 - 19:30

CINEMAXIMUM (ANKAMALL)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 14:55

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 10:50

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30

Aladdin 3D 19:00 - 21:45

Astral Seyahat 17:00 - 19:20 - 21:40- C&C.tesi 23:59

Avengers: Endgame Dub 17:35

Avengers: Endgame 21:20

Aykut Enişte 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20- C&C.tesi 23:50

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 10:30 - 12:50

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 13:00 - 16:00 - 19:00 - 22:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:59

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 12:30 - 18:30

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 15:30 - 21:30

Ma 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:25- C&C.tesi 23:45

Pokémon Dedektif Pikachu Dub 15:10

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 10:40 - 12:45

CINEMAXIMUM (ANTARES)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 10:50 - 15:15

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

Astral Seyahat 19:00 - 21:30- C&C.tesi 23:55

Avengers: Endgame Dub 3D 18:15 - 22:00

Aykut Enişte 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20- C&C.tesi 23:59

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 10:30 - 13:00 - 15:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00- C&C.tesi 23:30

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 12:10 - 15:10 - 18:10 - 21:10

Kral Midas'ın Hazinesi 19:30 - 22:00

Ma 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:10 - 21:30- C&C.tesi 23:59

Pokémon Dedektif Pikachu Dub 11:15 - 13:50 - 16:25

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 13:00 - 17:20

CINEMAXIMUM (ARMADA)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 10:30 - 12:35 - 14:40

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:45

Aladdin 3D 16:30 - 19:15 - 22:00

Avengers: Endgame 21:45

Aykut Enişte 11:20 - 14:00 - 16:40 - 19:20 - 22:00

Düzenbazlar 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:15 - 14:45 - 17:15 - 19:45 - 22:15

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:30 - 13:55 - 16:20 - 18:45 - 21:10- C&C.tesi 23:40

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00- C&C.tesi 23:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:59

Güvercin Hırsızları 11:20 - 17:40

Güvercin Hırsızları 13:20 - 19:40

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30

Ma 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 23:59

Onun Filmi 15:40 - 22:00

Onun Filmi 11:20 - 17:40

Pokémon Dedektif Pikachu 16:45 - 19:15

Sınır 13:20 - 19:35

Sınır 15:15 - 21:40

CINEMAXIMUM (CEPA)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 10:30

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 13:15

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30

Aladdin 3D 19:15 - 22:00

Astral Seyahat 19:15 - 21:35

Avengers: Endgame 3D 18:00 - 21:45

Aykut Enişte 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20- C&C.tesi 23:55

Düzenbazlar 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:50- C&C.tesi 23:59

Enes Batur Gerçek Kahraman 10:30 - 13:00 - 15:20 - 17:40 - 20:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00- C&C.tesi 23:20

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:59

John Wick: Chapter 3 - Parabellum C&C.tesi 23:15

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 12:30 - 15:30 - 18:30 - 21:30

Kim Daha Mutlu 18:45

Ma 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00- C&C.tesi 23:30

Pokémon Dedektif Pikachu 3D 10:45 - 13:10 - 15:35

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:15 - 15:15 - 17:15

CINEMAXIMUM (GORDION)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 10:40 - 12:45 - 14:50

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30

Aladdin 3D 19:15 - 22:10

Astral Seyahat 17:00 - 19:30 - 21:50

Avengers: Endgame 18:30 - 22:15

Aykut Enişte 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:20- C&C.tesi 23:55

Düzenbazlar 11:00 - 13:10 - 15:20 - 17:30 - 19:40 - 21:55

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00- C&C.tesi 23:45

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:20 - 14:45 - 17:10 - 19:30 - 22:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:30 - 14:30 - 17:30 - 21:10- C&C.tesi 23:59

Kim Daha Mutlu 19:30

Ma 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 23:50

Pokémon Dedektif Pikachu 11:15 - 13:40 - 16:05

The Dark 19:40 - 22:00

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 10:30 - 12:50 - 15:00 - 17:15

CINEMAXIMUM (NEXT)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 11:10 - 15:25

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:20

Aladdin 3D 19:10 - 22:00

Aykut Enişte 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40

Düzenbazlar 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00

Düzenbazlar C&C.tesi 23:55

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:40 - 15:00 - 17:20 - 19:40 - 22:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı C&C.tesi 23:20

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 12:00 - 15:00 - 18:00 - 21:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:45 - 15:00 - 18:15 - 21:30

John Wick: Chapter 3 - Parabellum C&C.tesi 23:25

Ma 11:20 - 13:45 - 16:10 - 18:35 - 21:00

The Dark 21:55

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 13:15 - 17:35 - 19:45

CINEMAXIMUM (PANORA)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 10:15 - 12:20 - 14:25

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:45

Aladdin 3D 16:30 - 19:15 - 22:00

Avengers: Endgame 21:20

Aykut Enişte 11:00 - 13:35 - 16:10 - 18:45 - 21:30

Düzenbazlar 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 11:45 - 15:00 - 18:00 - 21:00- C&C.tesi 23:50

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 12:30 - 16:00 - 19:00 - 22:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 11:00 - 14:00 - 17:00 - 20:00- C&C.tesi 23:00

Güvercin Hırsızları 13:30 - 18:15

Güvercin Hırsızları 11:00 - 15:40

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 12:00 - 14:50 - 17:40 - 20:30- C&C.tesi 23:20

Ma 11:30 - 13:50 - 16:10 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30

Pokémon Dedektif Pikachu 16:30 - 18:55

Sınır 13:10 - 18:00 - 21:00

Sınır 11:00 - 15:40 - 21:00

CINEMAXIMUM ATAKULE ANKARA

Aladdin Dub 10:45 - 13:35

Aladdin 16:30

Aykut Enişte 19:20 - 22:00

Düzenbazlar 11:00 - 15:35 - 20:10

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 10:00 - 13:00 - 16:00 - 19:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 22:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum C&C.tesi 23:30

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 15:30 - 18:30 - 21:30

Ma 13:15 - 17:50 - 22:30

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:00 - 13:15

CINEMAXIMUM ATLANTİS BATIKENT

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 10:45 - 12:45

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15

Aladdin 3D 22:00

Astral Seyahat 19:35 - 21:50- C&C.tesi 00:05

Avengers: Endgame 18:20 - 22:00

Aykut Enişte 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 00:05

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:20 - 13:40 - 16:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:20 - 15:40 - 18:00 - 20:30- C&C.tesi 23:45

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:15 - 14:35 - 16:55 - 19:15 - 21:40

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 12:00 - 18:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 15:00 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı C&C.tesi 23:50

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:45 - 14:45 - 17:45 - 20:45- C&C.tesi 23:40

Kim Daha Mutlu 22:00

Kral Midas'ın Hazinesi 19:35 - 21:45

Ma 11:50 - 14:10 - 16:30 - 18:50 - 21:10- C&C.tesi 23:30

Pokémon Dedektif Pikachu Dub 14:45 - 17:10

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:10 - 13:15 - 15:20 - 17:25

CINEMAXIMUM METROMALL

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 13:10

Aladdin Dub 3D 18:00 - 20:45- C&C.tesi 23:20

Aykut Enişte 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00- C&C.tesi 23:45

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı C&C.tesi 23:20

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 12:00 - 15:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 18:00 - 21:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum C&C.tesi 23:15

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:30 - 17:30 - 20:30

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 14:30

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:00 - 15:20

CINEMAXIMUM PODIUM ANKARA

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 10:50 - 13:00 - 15:10

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:45 - 16:30

Aladdin 3D 19:15 - 22:00

Astral Seyahat 17:20 - 19:40 - 22:00

Avengers: Endgame 21:30

Aykut Enişte 11:00 - 13:40 - 16:20 - 19:00 - 21:40

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:00 - 14:30 - 17:00 - 19:30 - 22:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı C&C.tesi 23:20

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 12:00 - 15:00 - 18:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 21:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 12:00 - 15:00 - 21:00- C&C.tesi 23:40

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 18:00

Kim Daha Mutlu 22:00

Ma 11:40 - 14:00 - 16:20 - 18:40 - 21:00

Pokémon Dedektif Pikachu Dub 15:00

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:00 - 13:00 - 17:20 - 19:20

CINEMAXIMUM POLATLI

Aladdin Dub 10:45 - 13:45

Aykut Enişte 16:40 - 19:20 - 22:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 12:00 - 15:00- C&C.tesi 23:55

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 18:00 - 21:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 12:30 - 18:30 - 21:30

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 15:30

CINEVİZYON (ACITY)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 11:00 - 14:30 - 18:00

Aladdin Dub 3D 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 21:45

Astral Seyahat 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15 - 21:15

Aykut Enişte 12:00 - 14:15 - 16:30 - 18:45 - 21:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 18:30 - 20:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 11:00 - 13:00 - 15:15 - 17:30 - 19:45 - 22:00

Kuklalı Köşk: Hırsız Var 12:45 - 16:15 - 19:45

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:00 - 12:45 - 14:15 - 16:30

PRESTIGE (KENTPARK)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 11:30 - 13:30 - 15:30

Aladdin 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

Astral Seyahat 17:45 - 19:45 - 21:45- C&C.tesi 23:45

Avengers: Endgame 17:30 - 21:00

Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00- C&C.tesi 23:30

Düzenbazlar 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30- C&C.tesi 23:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00- C&C.tesi 23:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:45 - 13:45 - 15:45 - 17:45 - 19:45 - 21:45- C&C.tesi 23:45

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 11:00 - 13:45 - 16:30 - 19:15 - 22:00

Ma 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45- C&C.tesi 23:45

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:45 - 13:45 - 15:45

PRESTIGE (NATAVEGA)

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 11:15 - 13:15 - 15:15 - 17:15 - 19:15

Aladdin Dub 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00

Aladdin 21:30

Astral Seyahat 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45

Avengers: Endgame Dub 11:00 - 14:30 - 18:00 - 21:30

Aykut Enişte 11:00 - 13:30 - 16:00 - 18:30 - 21:00

Düzenbazlar 11:30 - 14:00 - 16:30 - 19:00 - 21:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00 - 21:00

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:00 - 14:00 - 16:00 - 18:00 - 20:00 - 22:00

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 3D 11:00 - 13:45 - 19:15

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı 3D 16:30 - 22:00

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 11:00 - 13:45 - 19:15

John Wick: Chapter 3 - Parabellum 16:30 - 22:00

Kral Midas'ın Hazinesi 11:15 - 13:45 - 16:15 - 18:45 - 21:15

Kulyas: Lanetin Bedeli 21:00

Ma 11:45 - 14:15 - 16:45 - 19:15 - 21:45

Pokémon Dedektif Pikachu Dub 21:15

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:00 - 13:00 - 15:00 - 17:00 - 19:00

SİNEMAX ANKARA

Acemi Kaşifler: Görevimiz Kocaayak Dub 12:10 - 14:00

Aladdin Dub 15:50 - 18:20 - 21:10

Aykut Enişte 12:10 - 14:30 - 16:50 - 19:10 - 21:30

Enes Batur Gerçek Kahraman 13:20

Enes Batur Gerçek Kahraman 12:00 - 14:10 - 16:20 - 18:30 - 21:30

Godzilla Iı: Canavarlar Kralı Dub 12:00 - 14:40 - 17:20 - 21:30

John Wick: Chapter 3 - Parabellum Dub 21:30

Yaramazlar Takımı: Zaman Yolcuları Dub 11:30 - 15:20 - 17:10 - 19:00