Elmadağ Belediyesinde Ramazan Coşkusu

Elmadağ Belediyesi tarafından, ücretsiz olarak Ramazan ayı boyunca her akşam Cumhuriyet Kent Meydanında Ramazan eğlenceleri programı başladı.                                                                                                                       

Elmadağ Belediyesi Ramazan Eğlecensi programı düzenliyor. Ramazan ayı boyunca iftardan sonra Elmadağlılara hizmet verecek olan program kapsamında; Seğmen gösterileri, Kent Tiyatrosu, Halk müziği dinletisi, Halk oyunları Zeybek ekibi, Hacıvat-Karagöz, İbiş –Pişikar, Aşuk-Maşuk, Korkuluk Ortaoyunu oyuncuları Elmadağlılara keyifli anlar yaşatıyor.

“El emeği göz nuru stantlar beğeni topladı”

Ankara Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Aile Yaşam Merkezi ile Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan el sanatları sergileri kurulan stantlarda sergileniyor.

Elmadağ Belediye Başkanı Aşkın, pamuk şekeri ,osmanlı şerbeti ve macun  ikramında  bulunulan Ramazan panayırına gelerek etkinlikleri çocuklarla birlikte izledi. 

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın; “Birlik beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma ayı olan  Ramazan ayının maneviyatına, ruhuna uygun programlar düzenleyerek unutulmaya yüz tutmuş Ramazan ayı eğlencelerini vatandaşlarla buluşturmayı hedefledik ve Ramazan’ın güzelliklerini sizlerle yaşamak ve paylaşmak istedik ”dedi. Başkan Aşkın “Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. Tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

ramazan, elmadag