Altındağlı gençlere karne hediyesi

Altındağ Belediyesi, takdir ve teşekkür alan öğrencilere belediyenin spor tesislerini yarıyıl tatilinde ücretsiz kullanma imkanı getirdi.

Altındağ'da başarılı öğrenciler sürprizle ödüllendiriliyor. Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı'nın girişimleriyle takdir ve teşekkür alan öğrenciler, yarıyıl tatilinde belediye spor tesislerine ücretsiz girebilecek. Çocuklara tatilde bol bol dinlenmelerini ve kitap okumalarını öğütleyen Başkan Balcı, eğitim-öğretim yılının ikinci dönemi için de başarılar diledi.

Ödül, yarıyıl karne hediyesi 5, 6, 7 ve 8'inci sınıfta okuyan ve yalnızca takdir ve teşekkür alan öğrencileri kapsayacak. Öğrencilerin 15-20 Ocak tarihleri arasında spor tesislerine giderek ön kayıt yaptırmak gerekiyor. Ön kayıt yaptıran ve bu hediyeden faydalanma hakkına sahip olan öğrenciler, yarıyıl tatili boyunca hafta için her gün saat 10.00-12.00 arasında Ali Ersoy Yüzme Havuzu, Gültepe Kapalı Yüzme Havuzu, Karapürçek Su Parkı ve Ali Ersoy Buz Pisti'nden ücretsiz olarak yararlanabilecek.