Son Dakika

mevlana et tavuk, ankara havadis

 

Ankaragücü Genel Saymanından Kritik Uyarı

Ankaragücü zor günlerin kritik dönemecini yeni yönetimin başarılı süreç yönetimi ile atlatırken mali işlerden ve taraftardan sorumlu Başkan Yardımcısından önemli bir açıklama geldi.

Daha önce "susuyorsak Ankaragücü için, yeni yönetime güvenin" diyen Genel Sayman Önder Akdoğan Kasımpaşa maçı öncesinde şehre ve Ankaragüçlülere çağrı yaptı.

"Zorlukları aşmamızda en büyük pay Ankaragücü ailesinin" diyen Akdoğan,

"Göreve geldigimiz günden bu güne kulübümüzün yaşamsal faaliyetleri başta olmak üzere futbolcu alacakları, - 3 puan dosyaları, Fifa engeli / transfer yasağına neden olan dosyalar gibi birçok zorlukla mücadele ederek yenmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Verilen bu emekler; Ankaragücü'nün saha içi ve dışı zorluklarla mücadelesini güçlendirmek içindir. Yönetim kurulu olarak transfer yasağını açarak mevcut takımımıza takviyeler yapmış, pazar günü oynayacağı Kasımpaşa maçına bu motivasyonla çıkmasını sağlamıştır. Kulübümüzün bu günlere gelmesinde en büyük pay sahibi siz büyük Ankaragücü ailesi, gelin Kasımpaşa maçına kapalı gişe tüm şehir kenetlenmiş bir şekilde, daha yüksek sesle düşmeyeceğimizi haykıralım. Ankaragücü düşmeyecek." dedi.

Ankaragücü-Kasımpaşa maçı bugün 13.30'da Başkentte.