Son Dakika

Mansur Yavaş makamındaki Gökçek'in gizli bölmesini anlattı

Ankara Büyükşehir Belediyesindeki esrarengiz oda hakkında konuşan Mansur Yavaş, “Bir belediye başkanının böyle odaya niye ihtiyacı olur?” diye sordu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, makam odasının arkasında bir oda olduğunu belirterek ,”Düğmeye basıyorsunuz filmlerdeki gibi açılan kapı yapılmış. Bu odada ışık yok, elektrik düğmesi yok. Küçücük kutu gibi bir oda. Ses yalıtımlı bir oda. Bir belediye başkanının böyle odaya niye ihtiyacı olur?” dedi.

Hürriuey Ankara'nın haberine göre. Yavaş, makam odasının arkasında bir oda olduğunu söyledi. “Makam odasının arkasından çıkan oda” hakkında Mansur Yavaş şunları söyledi:

“KORİDORA GİZLİ ÇIKIŞI VAR”

“Makam odasının arkasında bir oda var. Düğmeye basıyorsunuz filmlerdeki gibi açılan kapı yapılmış. İçeride bir oda var, oradan lavaboya geçiyorsunuz. Sol tarafta da ikinci bir oda var, tamamen kapalı, oradan da koridora gizli çıkış yapabiliyorsunuz. Ama iki odanın arasında bir tane odacık var. Bu odada ışık yok, elektrik düğmesi yok. Küçücük kutu gibi bir oda. Ses yalıtımlı bir oda. Bir belediye başkanının böyle odaya niye ihtiyacı olur?”