Son Dakika

mevlana et tavuk, ankara havadis

 

Nisan’da güzeller Ankara’da!

TV ekranlarının tanınmış isimlerinden YETENEK  Sizsiniz Türkiye yarışmacılarından illüzyonist Abidin Özçelik organize ettiği MİSS ANGEL OF TURKEY güzellik yarışmasının finali Ankara'da gerçekleştirilecek.

MİSS ANGEL OF TURKEY, Türk kadınının özelliklerini ve imajını Dünya’ya en güzel şekilde anlatma amacıyla Ankara’da gerçekleştirilecek

Yarışmanın, 15 Nisan 2020’de finali gerçekleştirilecek. İlk kez Ankara’da büyük bir organizasyon gerçekleştirilecek ve birbirinden ünlü jüri üyeleri de katılım sağlayacak.

Miss Angel of Turkey yarışması finalist adaylarında arana özellikler şunlar:

  • 18-27 yaş arasında olmak
  • En az 1.70 cm boya sahip olmak
  • TC vatandaşı olmak

Başvurusunu mail üzerinden göndermek isteyen adayların, başvuru formunu doldurmuş halini, bir boydan ve bir portre olmak üzere iki adet fotoğrafını www.missangelofturkey.com üzerinden mail adresine göndermeleri gerekir.

Miss Angel of Turkey yarışmasının organizatörü ise herkesin tanıdığı bir isim!

17 yaşında Ankara’da illüzyonist olarak gösterilerime başlayan 2018 yılında  ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasına katılan ve yarışmada yarı finale kadar ulaşan İllüzyonist Abidin Özçelik yarışmanın organizasyonunu yapıyor.

Ankara Havadis olarak kendisi ile görüşüp ‘Miss Angel of Turkey’ yarışmasının detaylarını öğrendik. Abidin Özçelik’in aktardıkları çok yakında Ankara Havadis’te yer alacak.