fbpx Ankara Havadis

Son Dakika

Online Eğitim Platformunda kayıtlar başladı

Nitelikli eğitimleri, günümüz teknolojilerinin kullanıldığı modern bir teknik alt yapı ile sanal ortamda vatandaşlara ulaştırmak için hayata geçecek olan ‘Gölbaşı Online Eğitim Platformu' için başvurular başladı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan ŞimşekOnline Eğitim Platformu’nda da önceliği kadınlara verdi.

Platformda ilk olarak kadınlara yönelik Temel Girişimcilik Eğitimi, Dijital Okuryazarlık Eğitimi, Dijital Pazarlama Eğitimi, Özgeçmiş Hazırlama ve Mülakat Becerileri Eğitimi, Stresle Başa Çıkma Eğitimi, İkna Becerileri Eğitimi, Etkili Karar Verme Eğitimi, Etkili İletişim Eğitimi, Telefonda İletişim Eğitimi, Doğuma Hazırlık ve Bebek Bakım Eğitimi gibi, kadınların girişimcilik ve  kişisel gelişim kapasitelerini artıracak eğitimler verilecek.

KAYITLAR BAŞLADI

Online Eğitim Platformu’ndan eğitim almak isteyen 18 yaş üstü kadınlar, 3 Şubat gününden itibaren Gölbaşı Belediyesi Binası’ndaki kayıt merkezlerine T.C. kimlik kartlarıyla başvurup kayıtlarını yaptırabilecekler.

EĞİTİMİN SONUNDA SERTİFİKA VERİLECEK

Kaydını yaptıran kursiyerler, Online Eğitim Platformu'nda kendilerine verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak  eğitimlerine başlayabilecek. Kursu başarıyla bitiren kadın kursiyerlere, eğitim sonunda sertifika verilecek.