Son Dakika

mevlana et tavuk, ankara havadis

 

Tarkan ile Ekrem İmamoğlu'nun samimiyetinin sebebi belli oldu

Popçu 'ın, 13 yıldır imar izni almaya çalıştığı arazisinin imar dosyası 6. kez 'ndeki Meclis'e geldi.

Tarkan ve ablası Handan Menekşe'nin sahibi olduğu HİTT Müzik Prodüksiyon, 2007 yılında Bayrampaşa Cevatpaşa Mahallesi'nde bir arazi satın aldı. 5 bin 283 metrekarelik arazinin imarını değiştirmek için daha önce beş kez İBB'ye başvuruda bulunuldu. Akaryakıt istasyonu ve otel yapmak için yapılan başvuruları daha önce belediye tarafından reddedilen Tarkan, altıncı kez başvurusunu tekrarladı. Ancak teklif onaylanacağı sırada İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkanı Yüksel Akyol söz alarak ilgili dosyanın komisyona iadesini istedi. Teklif oybirliği ile kabul edildi. Raporun komisyon görüşünde de, başvuranların taleplerinin uygun görülmediği yer aldı. İstediği imar değişikliği bir türlü yapılmayan Tarkan, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı. Dosyanın neden geri çekildiğine ilişkin ise Meclis'e açıklama yapılmadı.

SAMİMİYETİN SEBEBİ ANLAŞILDI!

Tarkan, Harbiye Açıkhava konserinde kendisini dinlemeye gelen Ekrem İmamoğlu için "Güleryüzünüzle, samimiyetinizle, sahiciliğinizle gün gibi doğdunuz İstanbul'a. İnşallah çok güzel şeyler yapacaksınız. İnanıyoruz, yanınızdayız" demişti. Tarkan'ın imar izni hamlesiyle, neden İmamoğlu'yla samimiyet kurup ona iltifatlar yağdırdığı da anlaşıldı.

HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

Seçim sonrası Ekrem İmamoğlu'na yaranmaya çalışan Tarkan, "Dün gözüme uyku girmedi. Gel gör ki, sabah ufuktan doğan ışık her zamankinden daha parlaktı. Anladım ki, her şey çok güzel olacak" diye tweet attı.