Yurt Haberler

Sakarya'da meydana gelen patlamada, 2 kişinin daha cansız bedenine ulaşıldığı açıklandı. Son bulunan 2 kişi ile birlikte ölü sayısının 6’ya yükseldiğini belirtti.

Yargıtay 9. Hukuk Dairesi’nden emsal nitelikte bir karar geldi. Yüksek Mahkeme; hafta tatili izninin pazar günü dışında da kullandırılmasının mümkün olduğuna hükmetti.

Düzce'de oto kiralama işi yapan vatandaş, bir şahsa kiraladığı ve zamanında getirilmemesinden şüphelenerek GPS üzerinden yerini tespit ettiği otomobilinin içinde cansız bir beden buldu.

Adana 5. Sulh Ceza Hakimliği, salgın dolayısıyla maske, sosyal mesafe ve 65 yaş sokağa çıkma yasaklarının ihlali üzerine polis tarafından yazılan cezaların ''Geçersiz'' olduğuna karar verdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mardin’in Derik ilçesi kırsalında, büyükşehirlere gönderilmek için hazırlanan kimyasal patlayıcıların yakalandığını bildirdi.

Sakarya'nın Hendek ilçesindeki havai fişek fabrikasında yaşanan patlamaya ilişkin 3 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.

Sakarya Hendek'te havai fişek fabrikasında yaşanan patlamanın ardından alınan görüntülerde bölgede fay hattı gibi derin yarıklar oluştuğu gözlendi.

Maskenin yanlış kullanımı ve sosyal mesafeye dikkat edilmemesi sonucu, Diyarbakır'da artış göstermeye başlayan korona vakaları nedeniyle pandemi hastaneleri doluluğa yakın bir oranda hizmet v

Prof. Dr. Naci Görür, 'Beklenen Marmara depremini öne çekmiş olabileceğini düşünüyorum' dedi.