Son Dakika

Vatan Partisi'nden şehit aileleri ziyareti

Vatan Partisi Ankara İl Başkanı Aykut Diş ve beraberindeki parti heyeti Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği’ni ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde GATA’da tedavi gören Barış Pınarı Harekâtı Gazilerini ziyaret eden Vatan Partisi Ankara İl Başkanı Aykut Diş, Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği’ni (POLŞAHDER) ziyaret etti. Dernek Başkanı Savaş Dinçer ve yardımcısı Cabbar Çepur ile görüşen Diş, Polatlı’daki çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Şehit düşen Polatlılı asker ve polislerin ailelerine hizmet amacıyla kurulan ve faaliyet yürüten POLŞAHDER’in Başkanı Dinçer ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vatan Partisi’ne teşekkür etti. İl Başkanı Aykut Diş de hizmetlerinden ötürü POLŞAHDER’e teşekkürlerini sundu.

POLŞAHDER, Polatlı’nın bir markası. Güvenilirliği ve hizmetleriyle şehitlerimizin ailelerinin gönlünde taht kurmuş bir dernek. Şehitlerimizin ailelerinin gönlünde taht kurmak bizim için en yüce makamdır. İçerde ve dışarda çetin bir mücadele verdiğimiz bugünlerde geride kalanları ihmal etmemek de önemli bir görevdir” diyen Diş, Türkiye’nin Vatan Savaşı verdiğini belirtti.

“Türkiye’miz bu mücadelelerden alnının akıyla çıkıyor” diyen Diş, Vatan Partisi’nin iki kırmızı çizgisi vardır. Biri bölücü terör örgütü PKK, diğeri ajan terör örgütü FETÖ” diye ekledi.

İkili, görüşmenin ardından fotoğraf çektirdiler.