Yol Arkadaşım 2 ilk kez ekranlarda!

2018 yılında vizyona giren Yol Arkadaşım 2, televizyonda ilk kez izleyici karşısına çıkıyor. Onur ve Şeref'in maceralarını anlatan Yol Arkadaşım 2 filmi TV'de ilk kez Star TV'de yayımlanacak.

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın başrollerinde yer aldığı Yol Arkadaşım 2, bu akşam televizyonda ilk kez yayınlanıyor.

Yol Arkadaşım 2 filminin oyuncu kadrosunda Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüboğlu, Olgun Toker, Kadir Yaman Polatçı, Bahar Şahin, Aycan Koptur, Kıvanç Baran Aslan, Dilber Ay, Tamer Levent, Ülkü Duru yer alıyor.

Ayvalık'a yaptıkları yolculukta dost olan ve binbir badirenin ardından "Yol arkadaşlığı" kavramının hakkını veren Şeref ve Onur ikilisi, son 1 yılda daha da kenetlenmiştir. İkili son 1 yıl içinde iş arkadaşı olmanın yanı sıra ev arkadaşlığı da yapmaya başlamıştır. Karakterleri birbirine tamamen zıt olan bu iki adamın paylaştığı iki alanda da dertler ve aksilikler bitmez. Şeref'in işi, müzik kariyerine atılmaya çalışan Onur'un menajerliğini yapmaktır. Ancak bu konuda oldukça yeteneksizdir. Sıkıntılara dayanamayan Onur, sevmediği eski işi ilaç mümessilliğine geri dönmeye karar verince, Şeref alelacele ona bol sürprizli bir turne ayarlar. İkilinin bu turne yolculuğu da aşk, macera ve aksiliklerle dolu geçecektir...

Yol Arkadaşım 2 filmi izleyicilere kahkaha tufanı yaşatmak için Çarşamba günü saat 20.00’de Star TV ekranlarında olacak.