Son Dakika

"Zor olsa da 1 golü bulduk"

Süper Lig'in 19. haftasında Gaziantep FK'yı 1-0 mağlup eden Gençlerbirliği'nde Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, “Zor da olsa penaltından 1 gol bulduk ve maçı kazandık” dedi.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu. Konuşmasına, Elazığ'da yaşanan depreme ilişkin geçmiş olsun dileklerini ileterek başladı.

Hamzaoğlu galibiyet hakkında, "İlhan başkanımızın 3'üncü yılında ona böyle zor bir maçta galibiyet hediye etmek her şeyden önce bizleri mutlu etti. İnşallah o da orada biraz olsun mutlu olmuştur" dedi.

“Lige döndüğümüzü bugün gördük”

Geçen haftaki mağlubiyet sonrası alınan Gaziantep FK galibiyetinin çok önemli olduğunu dile getiren Hamzaoğlu, “ Maçtan önce bugün bizim için çok da kolay maç anlamına gelmiyordu. Biz bu geride kalabalık savunmayı aşmak için hafta içinde hem kanatlardan, hem şutlar hem ara pasları deneyelim diye konuştuk ve çalıştık. Zor da olsa penaltından da olsa 1 gol bulduk ve maçı kazandık. Geçen haftaki mağlubiyetten sonra bu maç çok daha önem kazanmıştı. Bu galibiyet çok daha anlam kazandı" şeklinde konuştu.