Son Dakika

mevlana et tavuk, ankara havadis

 

Türkiye

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, üretimde etkinlik ve verimliliğin sağlanmasında en önemli rolü

Düzce'de, aşırı alkollü olduğu öne sürülen bir vatandaş, cinsel organını kestikten sonra pişman olunca 112 Acil servisi aradı. 

 

Firari FETÖ’cü denizciler Mavi Vatan doktrinini sulandırmak için Mavi Vatan kavramının fikir babası emekli Tümamiral Cem Gürdeniz’i 10 yıl öncesinin sahte kayıtlarıyla hedef aldı.

Türkiye genelinde koronavirüs vakaları azalma gösterirken, Gaziantep'te Kovid-19'a yakalananların sayısı artıyor.

Yargıtay, tartışma esnasında taraflardan birinin yaralanmasına neden olan kül tablası, kemer, televizyon kumandası, tuğla, bardak gibi eşyaların silah olarak kabul edileceğine karar verdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de görülen koronavirüs vakalarına ilişkin son durumu açıkladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirlerle ilgili olarak 'Gerekli önlemleri almaya devam edeceğiz ama bu tedbirler bayramdan önceki dönem kadar 'sert' olmayacak'

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, '24 Mayıs günü elektrik üretimimizin yüzde 90'ını yerli ve yenilenebilir kaynaklardan elde ederek günlük üretimde yeni bir rekora daha imza attık' de

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, bugün öğle saatlerinde hayatını kaybeden 22. Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı için başsağlığı mesajı yayımladı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Hakkari Yüksekova  Dağlıca bölgesinde kullanıma hazır 2 TAS füzesinin imha edildiğini açıkladı.