Son Dakika

mevlana et tavuk, ankara havadis

 

Vatan Partisi'nden Yerel Hükümet Söylemine Tepki!

Vatan Partisi Genel Saymanı Serhan Bolluk, mücadelenin tek elden yürütülmesi gerektiğini vurguladı.

Miili Dayanışma kampanyasının başlamasının ardından Belediyelerin kampanyalarının sonlandırılmasına verilen tepkileri doğru bulmayan Bolluk, "Merkezi bir kampanya varken tüm kaynaklar oraya gitmeli" ifadelerini kullandı.

FOX TV sunucularından Fatih Portakal'ın programında söylediği "Yerel Hükümet" tariflerine yanıt veren Bolluk "Bu söylemler İmamoğlu'nun başlattığı tartışmanın devamıdır, İstanbul Ankara'dan yönetilmez diyen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu için bu süreçte kendisi yönetilmeyi öğrenecek, Portakal ve İmamoğlunun dağlarına karlar yağacak" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde Pandemim Kurulu kurulmasının nedeninin mevcut mücadelenin sabote edilmek olduğunu söyleyen Bolluk, "Bu sabote girişimlerinin karşısında Vatan Partisi'ni bulacaklar." ifadelerini kullandı.

Koronavirüsü sürecinden Vatan Partisi'nin yaptığı 4 Maddelik Milli Direnme Ekonomi Programı ile çıkılması gerektiğini söyleyen Bolluk, "Bu 4 madde, Halkın gıda güvenliğini sağlamak, güvenliğin güvenliğini sağlamak, Sağlıkta işlerin düzgün yürümesini sağlamak eğitimin işlemesini garanti altına almaktır. Hükümetin söylemleri de bu yöne doğru kayıyor bu da bizi sevindiriyor." dedi.