Son Dakika

Veterinerlik hizmetinde Türkiye'ye örnek

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, her salı 11.00-16.00 saatleri arasında gerçekleşen Halk Gününde vatandaşın taleplerine dinlemeye devam ediyor.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, gelenekselleşen Halk Gününde, her Salı günü 11.00 -16.00 saatleri arasında Keçiören Belediyesi Başkanlık Makamında vatandaşın taleplerini dinledi.

“Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Keçiören’i birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadesini kullanan Altınok, “Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı oluyoruz. Keçiörenli’lerden gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkânı buluyoruz, iletişimde tüm sınırları kaldırdık, kapımız da gönlümüz de herkese açık” diye konuştu.

keçiören-de-veterinerlk-hizmeti

“VETERİNERLİK HİZMETLERİYLE TÜRKİYE’DE İLK OLDUK”

Bir hayvanseverin sorusu üzerine sokak hayvanlarına yönelik yapılan çalışmalara dair ayrı bir parantez açarak, “Tüm canlıların yaşam hakkının korunması konusunda son derece duyarlı olan Belediyemiz, sokak hayvanlarına yönelik yaptığı örnek çalışmalarla, Türkiye’de ilk defa verdiği veterinerlik hizmetleriyle beğeni kazanmış ve örnek olmuştur” dedi.

Turgut Altınok, katılımcı bir anlayışla her proje, fikir ve öneriye açık olduklarını ifade etti. Çocuklara hayvan sevgisi aşılamak için mama ve mama kabı dağıtımları gerçekleştiren belediye, ücretsiz tedavi ve klinik hizmetleri de sunuyor.

Altınok, “Tüm canlıların yaşam hakkının korunması konusunda son derece duyarlı olan Belediyemiz, sokak hayvanlarına yönelik yaptığı örnek çalışmalarla, Türkiye’de ilk defa verdiği veterinerlik hizmetleriyle beğeni kazanmış ve örnek olmuştur” dedi.