Biz Türk Milletiyiz

Bir millet, varlığını ancak birlik beraberlik içinde sürdürebilir. El ele vermeyip emperyalizmin oyunlarına gelenler ise dağılır, sömürülür.

Başta ABD olmak üzere Batı; sömürmek istediği ülkelerin her birine ayrı ayrı rol biçiyor, BOP dedikleri yağmalama projesinde olduğu gibi demokrasi kandırmacasıyla parçalara bölüyor, sonra köleleştiriyor ülkeleri. Böylece ecel gömleğini kendi eliyle giymiş oluyor millet; gözyaşında boğuluyor, kana bulanıyor. Bunun için de etnik ve dinî ayrımı bir kılıç gibi kullanıyor emperyalizm. Bugün Türk ulusunun üzerinde kullandıkları en güçlü silah budur işte.

1950’lerden bu yana eğitiminden ordusuna kadar birçok alanda, Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığını kılcal damarlarına işlediler milletimizin. Bunun yanı sıra Türk- Kürt, Alevi- Sünni ayrımını körüklüyorlar. Körüğü bir yanardağ gibi patlatmak için de PKK, IŞİD, PYD piyonlarını sürdüler üzerimize. İşte bu noktada Türk milleti olarak bu vahşi planları bozmak, Sevr’i yerle bir edip Lozan’la dirildiğimiz gibi bütün dünyaya varlığımızı, bağımsızlığımızı bir kez daha haykırmak, kanıtlamak için el ele vermenin vaktidir. Biz, tek olursak bölünür parçalanırız. Bir araya gelirsek darma duman ederiz hain pusuları. Yapamayacağımız iş değil, tarih buna şahittir: Şahittir Karadeniz’deki takalar, Şahittir köprü başında vurulan Şahin, şahittir Çanakkale, Dumlupınar, şahittir mermi taşıyan analar, Kara Fatmalar ve şahittir bütün dünya...

Silah üretimini eşsiz bir kaynak hâline getiren ve bu kaynağı, mazlum milletlerin hayatlarını karartarak ekmeğini elinden alanlara inat bir olalım kardeşlerim.  Bakın, saklamıyorlar yaptıklarını, utanmadan demeç veriyorlar: “Zaire, Çad, Yemen, Guatamela, Şili, Brezilya, Dominik, Somali, Panama, El Salvador, Bolivya, Ekvator, Peru, Uruguay, Angola'daki savaşlar ve darbeler bizim planlarımızdı.” (Rockefeller)

Dünyanın hangi ülkesinde yüzde yüz saf ırk kalmış ki? Tarih boyunca süregelen göçlerle ve istilalarla insanlar hep karışmış birbiriyle. Türk; Kürtle, Çerkezle, Lazla evlenmiş; Kürt; Türkle, Lazla Çerkezle... Aramızdaki bağları asıl güçlendiren ise binlerce yıl içinde oluşturduğumuz kültürümüz, geleneklerimiz, ortak sevinçlerimiz, kaygılarımız ve irade birliğidir.  Bu bakımdan Türk milletinin kaynakları çok zengindir.

Atatürk'ün "Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir" ifadesinden yola çıkarak emperyalistlerin heveslerini kursağında bırakalım.

EY TÜRK MİLLETİ; bayrağına, ekmeğine, suyuna, madenine, namusuna, toprağına; kısaca vatanına sahip çık!