fbpxAnkara Havadis

Son Dakika

Vatan'ın gençleri 'Parti Okulları' düzenliyor!

Vatan Partisi'nin gençlik kolu Öncü Gençlik, Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in de katılımıyla İstanbul, Ankara ve İzmir’de yapacağı Parti Okullarını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde “Tecrübenin Işığında Genç Aydınlıkçılar” kitabını tanıtan Vatan Partisi Öncü Gençlik, gelecekte Türkiye’yi yönetecek kadroları bilimsel olarak eğitmek, bilgi ve tecrübeyle donatmak amacıyla 15, 16, 22 Şubat tarihlerinde İstanbul, Ankara ve İzmir’de Parti Okulları düzenliyor.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de yapılacak Parti Okullarının katılımcıları da belli oldu.

Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, Genel Başkan Yardımcısı Serhan Bolluk, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Koç, Genel Sekreter Utku Reyhan, MYK Üyesi ve Kültür Sanat Bürosu Başkanı Çağdaş Cengiz, Adnan Menderes Üniversitesi Öğretim Üyesi Atakan Hatipoğlu, Öncü Gençlik Genel Başkanvekili Yadigar Özen tarihten siyasete, sanattan felsefeye yapılacak eğitimlerde gençlerle buluşacak.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “Milli Hükümet için Tarihi Fırsat” konusuyla İstanbul ve Ankara’daki eğitimlere katılacak.

‘TÜRKİYE’Yİ YÖNETMEYE HAZIRLANIYORUZ’

Öncü Gençlik Genel Başkanvekili Yadigar Özen, tüm gençleri düzenleyecekleri Parti Okullarına davet etti. Yadigar Özen, “Geleceğin insanının manevi-kültürel değerlerinin daha bugünden gelişmesine katkıda bulunmak, Vatan Savaşımıza ve Üretim Devrimimize önderlik edecek kadroları bilimsel olarak eğitmek için geleneksel Parti okullarımızı düzenliyoruz. Bu okulda, Türk gençliği bütün olanaklarıyla Türkiye'yi yönetmeye hazırlanıyor. Parti Okullarımıza ülkemiz için sorumluluk duyan bütün genç arkadaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

Detaylı bilgi için iletişim: 0 507 980 43 58