fbpx Ankara Havadis

Son Dakika

Ak Parti Ankara ilçelerinde kongre heyecanı

Ak Parti Ankara İl Başkanlığı kongre sürecini başlatıyor. İlk kongre 23 Şubat 2020 tarihinde Sincan ilçesinde yapılacak.

AK Parti Ankara ilçe başkanları, İl Başkanı Hakan Han Özcan başkanlığında yapılan toplantıda kongre tarihlerini belirledi. Toplantıda, Ramazan ayına kadar tüm ilçelerde kongre sürecinin tamamlanması planlandı.

İl yürütme kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda, ilk kongrenin 23 Şubat 2020 tarihinde Sincan ilçesinde yapılması, Ramazan ayına kadar tüm ilçelerde kongre sürecinin tamamlanması planlandı.

İlçe başkanlarının çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade eden Özcan, “Kongre sürecine girdik, kamuoyunda her türlü spekülatif, provokatif haberle karşılaşabilirsiniz. Siz doğru yürüdüğünüz sürece biz her zaman arkanızdayız. Her türlü fedakârlığı yapıyorsunuz, biz şahidiz. Şükürler olsun tüm Türkiye’de örnek gösterilen bir teşkilatız. Samimiyetsiz hiçbir şey yapmayalım. AK Parti’ye zarar vermek için çok uğraşıyorlar, her türlü girişimde bulunuyorlar. Cumhurbaşkanımızın mücadelesinde sapasağlam onunla birlikte yürümeye, gönüller yapmaya devam edeceğiz, inşallah.” şeklinde konuştu.

İLK KONGRE 23 ŞUBAT’TA SİNCAN’DA

Kongre süreci ve kongre takvimine dair açıklamada bulunan Teşkilatlardan Sorumlu AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Gültekin Gündüz “Kongrelerin Ankara’mız, ülkemiz ve AK Parti’miz için hayırlı olmasını diliyorum. Birlik beraberlik içerisinde büyük bir coşku ile daha da güçlenerek kongre sürecimizi tamamlayacak ve yolumuza devam edeceğiz, inşallah. Rabbim yolumuzu açık eylesin” dedi.