fbpx Ankara Havadis

Son Dakika

Özhaseki açıklanan anketlerle ilgili konuştu

Mehmet Özhaseki, Anket
AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, rakibi Mansur Yavaş'ı önde gösteren anketler için "200 bin lira verin istediğiniz sonucu ortaya çıkarsınlar" dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Ankara'da kıyasıya bir yarışa şahitlik edeceğiz. Bir tarafta Cumhur İttifakı'nın Adayı Mehmet Özhaseki, diğer tarafta Millet İttifakı'nın Adayı Mansur Yavaş var. Yapılan son anketlerde ibre Yavaş'ı gösterse de kesin sonuç pazar gecesi netleşecek.

Seçim çalışmalarına tam gaz devam eden Mehmet Özhaseki, Uluslararası İnternet Gazetecileri Derneği (UİGAD) Genel Başkan Yardımcısı Okan Geçgel'e önemli değerlendirmelerde bulundu. Rakibi Mansur Yavaş'ı önde gösteren anketlere değinen Özhaseki, "200 bin lira verin istediğiniz sonucu ortaya çıkarsınlar. Bir de uzmanlar var. Bu işi bilenler var. Bunu alıyorsunuz inceliyorsunuz eksik kalınan noktalarda neden eksik kalındığı noktasında çalışmalar yapıyorsunuz. CHP'nin mevcut yönetimi manipülasyon yapıyor. 'Biz öndeyiz. Kazandık. Aldık. Götürüyoruz' diyorlar. Seçimden sonrada "Oylarımız çalındı" deyip, YSK'ya çamur atıyorlar. Bu kadar yalan olur mu?" ifadelerini kullandı.