'Vatan Haini, Sütsüz, Kripto DHKP-C'li': Gökçek O Sözleri Davutoğlu'na mı Söyledi?

Ankara'nın eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in Twitter'dan yaptığı açıklama gündeme bomba gibi düştü.

İstanbul Adalet Sarayı’nda görevli Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ı 3 Nisan 2015’de şehit eden DHKP-C’li teröristler Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol'a silah temin ettiği ileri sürülen DHKP-C’li Mustafa Koçak, ölüm orucunda hayatını kaybetmişti. Koçak'ın ölümünün ardından Gelecek Partisi bildiri yayınlayarak "Biz Gelecek Partisi olarak kuruluş amaçlarından biri de bu tür olaylara müdahale etmek olan TBMM İnsan hakları komisyonunu acilen müdahalede bulunmaya çağırıyoruz." ifadelerini kullandı. 

 

GÖKÇEK'İN O TWEETİ DAVUTOĞLU'NA MI? Ankara'nın eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Mustafa Koçak'ın ardından sahip çıkanlar için "DHKP-C TARAFINDAN ŞEHİD EDİLEN SAVCI SELİM KİRAZ’IN KATLEDİLİŞİNDE SES ÇIKARMIYOR VE KATİLLERE SİLAH TEMİN EDEN KİŞİNİN ÖLÜM ORUCUNDA ÖLÜMÜNE İSYAN EDİYORSAN, SEN, VATAN HAİNİSİN, SEN, SÜTSÜZSÜN, SEN, BU ÜLKENİN SUYUNU İÇİP BU ÜLKEYE İHANET EDEN KRİPTO DHKP-C’LİSİN... NOKTA..." mesajını paylaştı. 

 

Gökçek'in mesajının ardından gözler Davutoğlu'na çevrildi. Melih Gökçek'in mesajının gönderme olduğu ve Ahmet Davutoğlu'naydı yorumları yapıldı.