Afyon'un lezzetleri Ankara'da!

Ankara ANKA Fuar Alanı'nda '12. Ege İlleri Tanıtım Günleri' başladı. Yöresel ürünlerden oluşan bir stantla yerini alan Afyonkarahisar Belediyesi dört gün sürecek etkinlik boyunca Afyonkarahisar'ın tanıtımını yapacak.

Egem Platformu tarafından bu yıl Aydın ilinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen 12. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri, Altındağ'da başladı. Tanıtım günleri, Altındağ Altınpark ANFA Fuar ve Kongre Merkezi'nde dört gün boyunca sürecek.

Ankara'da dört gün boyunca Ege esintisinin yaşanacağı tanıtım günlerine, geçtiğimiz yıllardan farklı olarak bu yıl "Gastronomi Şehri" kimliğiyle katılan Afyonkarahisar Belediyesi, yöresel ürünlerden oluşan bir stantla ilimizin tanıtımını yapıyor.

Ziyaretçilere; lokumundan sucuğuna, patatesli ev ekmeğinden kaymaklı ekmek kadayıfına, keşkeğinden bükmesine kadar adeta 'yok yok' denilecek bir hizmet sunan Afyonkarahisar Belediyesi standı, tanıtım günlerinin en çok ilgi gören stantları arasında yer alıyor. Şehrin yöresel lezzetlerini tatmak isteyen Ankaralılar stant önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.