fbpx Ankara Havadis

Son Dakika

A Haber'de olay yaratan Mansur Yavaş yorumu!

Ankara'da geçtiğimiz gün etkisini gösteren ve şehirde ulaşımı olumsuz etkileyen kar yağışı A Haber'in de gündemine geldi. Ankara'da yağan kara Büyükşehir Belediyesinin müdahale edemediğini dile getiren A Haber sunucusu Erkan Tan, halk otobüslerde üşüyen vatandaşların ısınmak için zıpladığını söyledi. 

Geçtiğimiz gün Ankara'yı etkisi altına alan kar nedeniyle bazı araçlar yolda kaldı. Birçok noktada ulaşım durdu.

Bir belediye otobüsünde çekilen görüntülerde ise şoförün yolculardan zıplamalarını istediği anlar dikkat çekti. A Haber sunucusu Erkan Tan'ın söz konusu görüntüleri içeren haberi sunuş şekli ise sosyal medyada gündem oldu.

Söz konusu görüntülerde, otobüs şoförünün yolda kalan aracı kardan kurtarmak maksadıyla yolculardan zıplamalarını istediği anlar yer alıyor.

A Haber'de yayınlanan Sabah Ajansı isimli haber bülteninde, sunucu Erkan Tan, söz konusu haberi zıplayarak sundu. Tan, sunumunda ''Ankara'da kar vardı. Caddeler, sokak buz pistine döndü. Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankaralıları zıplattı. Mansur Yavaş, Ankara'yı zıplattı ama mecazen değil hakikaten böyle'' ifadelerini kullandı.

GÖKÇEK DE PAYLAŞTI

Ankara Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Erkan Tan'ın sunduğu haberi sosyal medya haberinden paylaştı.

Gökçek, paylaşımında, ''Mansur Yavaş Ankara’yı nasıl zıplattı? Erkan Tan anlatıyor… Erkan Tan diyor ki; “peki, Melih Gökçek Mansur Yavaş’ı nasıl zıplattı?” buyrun izleyelim'' ifadelerini kullandı.